Kodėl mes

Gebėjimas pažinti klientą

Wood Step specialistai nuolat tobulinasi dalyvaudami profesiniuose mokymuose bei lankydami parodas Lietuvoje bei užsienyje. Taip keldami darbuotojų kvalifikaciją siekiame, kad mūsų darbuotojai sugebėtų įsiklausyti į kliento poreikius ir greitai parinkti geriausiai jam tinkamus sprendimus.
Mūsų darbuotojai geba bendradarbiauti su privačiais ir verslo klientais. Kompetetingai dalivauja diskusijose su architektais bei interjero dizaineriais siekiant bendro sutarimo ir ieškant geriausio sprendimo atitinkančio kliento poreikius.

 

Projekto parengimas

Atsižvelgdami į ergonomikos reikalavimus mūsų projektuotojai sugeba 3D aplinkoje parengti tikslius projektus bei vizualizacijas, kurios leidžia užtikrinti tikslesnį bendradarbiavimą su klientu dar prieš ruošiant gamybinius brėžinius.
Ištobulintos sistemos ir procedūros užtikrina, kad nepriklausomai nuo kliento gyvenamos vietos, tai ką pagaminame bus lengvai sumontuota pas klientą objekte.

 

Platus medžiagų pasirinkimas

Savo gamyboje naudojame ne tik natūralią medieną, tačiau turime galimybę dirbti su metalu ir stiklu. Tai leidžia užtikrinti mūsų paslaugų lankstumą ir įvykdyti nustatytus terminus.
Dėka gausaus partnerių ir tiekėjų rato, turime galimybę pasiūlyti sprendimus skirtingiems užsakovų reikalavimams.

 

Nuosava gamybinė bazė

Nuosava 250 kv. m. gamybinė bazė bei ilgametė patirtis leidžia įgyvendinti nestandartinius klientų sprendimus.
7 arų lentpjūvė su joje esančiu gateriu, skirtu pjauti įvairią natūralią medieną, leidžia mums pasiruošti skirtingo storio ar gabarito ruošinius tolimesnei gamybai. Šalia lentpjūvės yra sandėliuojama šviežiai pjauta mediena, kuri natūralioje aplinkoje yra išlaikoma iki natūraliaus medienos drėgnumo.
50 m3 konvekcinėje džiovykloje yra atliekamas galutinis medienos drėgmės pašalinimas iki 6-8 % drėgmės. Tokia mediena tampa daug tvirtesnė, mažiau deformuojasi.
Mūsų gamybinė bazė yra nuolatos atnaujinama siekiant atitikti aukščiausius rinkos ir kliento reikalavimus.

 

Ilgametė patirtis

Ilgametė patirtis garantuoja sėkmę įgyvendinant tiek mažus, tiek ir didelės apimties projektus. Sklandų jų realizavimą garantuoja patyrūsių ir kvalifikuotų specialistų komanda.

 

Suteikiamos garantijos

Jūsų įsigytiems produktams bus užtikrintas profesionalus garantinis aptarnavimas. Vienerių metų laikotarpyje užtikriname, kad produktas atitiks nustatytus techninius rodiklius ir bus tinkamas naudoti, kaip numatyta sutartyje. Taip siekiame ilgalaikės partnerystės su mūsų klientu.